Вступ
В сучасних умовах переходу України до ринкових відносин підвищуються вимоги до економічної підготовки спеціалістів. Це вимагає нових підходів в організації аналітичної роботи в Україні в цілому та на підприємствах зокрема, в підвищенні рівня аналітичної підготовки, економічних кадрів.
Економічний аналіз – це система спеціальних знань для дослідження зміни і розвитку економічних явищ у їх взаємозв’язку та взаємообумовленості, що визначаються суб’єктивними та об’єктивними причинами з метою забезпечення цільового управління ними.
Економічний аналіз – дисципліна, вивчення якої допомагає сформувати необхідні професійні якості економістів вищої класифікації. Необхідність аналітичних знань та навичок пояснюються потребами практики, що виникли в період докорінної зміни умов господарювання підприємств і переходу до ринкових відносин.
Мета і завдання розрахункової роботи
Виконання розрахункової роботи передбачено навчальним планом для студентів З-го курсу спеціальності „Облік і аудит”. Розрахункова робота є самостійним дослідженням студента, що виконується на основі фінансової звітності підприємства.

Метою виконання розрахункової роботи є поглиблення теоретичних знань студента з даного курсу та вміння їх застосувати під час вирішення конкретних завдань, на базі самостійної роботи з літературними джерелами, нормативними документами, вміння застосувати студентами теоретичні та практичні знання з питань організації та методики аналітичної роботи. Виконання розрахункової роботи допоможе студентам закріпити отримані на лекціях теоретичні знання і оволодіти основними прийомами економічного аналізу дослідження діяльності підприємств.
2.Зміст розрахункової роботи
Вступ
1. Загальна характеристика підприємства
2. Аналіз фінансового стану підприємства
2.1 Структурно-динамічний аналіз коштів підприємства за сткпенем ліквідності.
2.2 Структурно- динамічний аналіз джерел коштів.
3. Параметричний аналіз.
3.1 Аналіз показників платоспроможності
3.2 Аналіз показників фінансової стійкості.
4. шляхи вдосконалення фінансового стану підприємства.
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
Розділ 1
1.Організаційно-правові та економічні особливості торгівельної діяльності в Україні та їх вплив на організацію обліку.
Торгівля – особлива діяльність людей, пов’язана із здійсненням актів купівлі-продажу, яка представляє собою сукупність специфічних, технологічних і господарських операцій, що спрямовані на обслуговування процесу обміну. Ця форма товарного обігу, що здійснюється при посередництві грошей.
Торгівля є єдиною з провідних галузей економічної діяльності сучасної України, найрозвиненою формою підприємництва. Основною діяльністю ТОВ „Рівнеліки” є торгівля товарами.
Торгівельна діяльність – це ініціативна самостійна діяльність юридичних осіб і громадян по здійсненню купівлі продажу товарів з метою одержання прибутку.
Під товаром розуміють матеріальну або не матеріальну власність, яка реалізується на ринку.
Торгівельна діяльність здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, якщо це зазначено в статуті та за наявності відповідальних дозволів.
Предметом торгівельної справи є:
сукупність відносин, що виникають в процесі просування товарів від виробників до споживачів, між суб’єктами ринку;
механізм та форми прояву економічних законів розвитку суспільства у сфері обігу в умовах обмеженості ресурсів та конкуренції за їх використанням;
сутність, закономірності та принципи функціонування господарського механізму суб’єктів використання, механічного та медобладнання;
отримання, доставка, зберігання, відпуск лікарських засобів та виробів медичного призначення.
реклама лікарських засобів, медичних препаратів та медтехніки для населення.