1.
Потреби населення області в продуктах харчування

Забезпеченість населення області певними продуктами
Висновок: Як бачимо, потреби населення області досить значні, незважаючи на те, що кількість жителів всього1164,2 тис. Тому не дивним є той факт, що певну продукцію доводиться закуповувати в інших регіонах. Дані таблиць показують розміри потреб у продуктах харчування, обсяг виготовлення цих продуктів і в результаті цих двох показників виводимо значення обсягу продукції, яку необхідно закуповувати за межами області (у тис. тонн). Як ми можемо бачити олію у Рівненській області не виготовляють, а отже на ринках представлена привізна. Регіон у достатній кількості забезпечений овочами та яйцями, тому не має потреби привозити дану продукцію з-за меж області.
Слід зазначити, що Рівненська область вважається однією з найбідніших областей в економічному плані.
2.
Галузі спеціалізації Рівненщини та коефіцієнт виробництва на 1 особу.








Висновки: Ми обрахували коефіцієнти виробництва різних видів продукції в Рівненській області на 1 особу таким способом: питому вагу виробництва того чи іншого продукту ділили на кількість населення (2,4). Дані розділили на дві таблиці. У першій перерахували продукцію, виготовлення якої має посереднє значення. До другої включили галузі, знайдений коефіцієнт яких більший за 1. Це означає, що друга табличка представляє галузі спеціалізації Рівненської області.



3.
Висновки: Звичайно ж, дані підрахунки досить приблизні, проведені без урахування специфічних потреб і вподобань кожної особи безпосередньо. Та за нормами Медичної академії наук саме така норма споживання продуктів 1 людиною на місяць. Якщо брати до уваги середньомісячну заробітну плату 2004 і 2005 року – 572,39 та 639,61 грн. відповідно, можна зробити висновок, що харчуватись раціонально – нереально, або ж залишається витрачати кошти лише на харчування, забуваючи про решту не менш важливих потреб.
Хоч середня заробітна плата у 2005 році зросла, ситуація не покращилась, адже одночасно зросли й ціни на усі товари. Таким чином рівень життя населення залишається складним.
Споживчий кошик моєї родини
Висновки: Як бачимо, витрати на продукти харчування досить високі, та за рахунок власного господарства витрати на овочі порівняно прийнятні. Основні витрати йдуть на м’ясо, деякі молочні продукти та вітаміни. Вартість продуктів харчування обраховувалась відповідно до цін 2005 року. Звичайно ж, кожного місяця розмір витрат змінюється, тому обрахована сума є досить приблизною.