http://macrevvals.ru заявка ремонт материнской платы macbook.

1. (Бобак) Пройдіть по всіх алеях парку так, щоб по жодній алеї не проходити двічі.

2. (Бодак) Пройдіть в квадраті від клітинки 1 до клітинки 2 так, щоб відвідати всі клітинки по одному разу, не потрапляючи у чорні.

3. (Бойко) Знайдіть маршрут в квадраті, який починався б і закінчувався у клітинці 1. При цьому відвідати всі клітинки по одному разу, не потрапляючи у чорні.

4. (Брух) Знайдіть у цьому лабіринті такий маршрут, щоб сума всіх “зібраних” на перехрестях чисел дорівнювала 40. Через кожне перехрестя можна проходити лише один раз.

5. (Віннічук) Прокладіть такі три маршрути, щоб добуток чисел записаних при проходженні був: а) найбільшим; б) найменшим; в) дорівнював 900.

6. (Вуїв) Як переправити з одного берега річки на інший вовка, козу і капусту, якщо в човні хлопчик може везти або козу, або вовка, або капусту? Треба пам’ятати, що не можна залишати на березі ні вовка з козою, бо він її з’їсть, ні козу з капустою, бо коза з’їсть капусту.
7. (Галичанівський) Від верхнього лівого квадрата прокладіть такий шлях до нижнього правого квадрата, щоб сума чисел, записаних у проміжних квадратах, а також у стартовому та фінішному, складала 110. (Шуканий маршрут може перетинати лише сторони, але не вершини проміжних квадратів і проходити через кожен проміжний квадрат лише один раз).

8. (Гнот) Комендант фортеці виходить з центрального приміщення і перевіряє як солдати чергують на постах. При цьому він, проходячи всі пости, не проходить двічі по жодній ділянці маршруту і кожен пост відвідує лише один раз. Який маршрут коменданта?

9. (Греськів) Від верхнього лівого квадрата прокладіть такий шлях до нижнього правого квадрата, щоб сума чисел, записаних у проміжних квадратах, а також у стартовому та фінішному, складала 70. (Шуканий маршрут може перетинати лише сторони, але не вершини проміжних квадратів і проходити через кожен проміжний квадрат лише один раз).

10. (Гудима) Щоб піднятись на фрегат по драбині слід відібрати шість таких поперечин, сума чисел на яких дорівнює 100.

11. (Д’яченко) Оберніть чотири кільця так, щоб суми кожної четвірки чисел, які розташовані вздовж одного радіусу, були однаковими. Чому вони дорівнюють?

12. (Діжак) Знайдіть такі 12 натуральних чисел, які не перевищують 19, щоб їхня сума за усіма напрямками, що вказані стрілками дорівнювала 38. Числа не повинні повторюватись.

13. (Дракус) Пройдіть в лабіринті від майданчика 1 до майданчика 8: а) так, щоб відвідати всі майданчики по одному разу; б) найкоротшим шляхом.

14. (Кириченко) Пройдіть в лабіринті від майданчика 1 до майданчика 16 найкоротшим шляхом.

15. (Коваль) Потрібно обійти всі квадратики від старту до фінішу за такими правилами:
а) пересуватись можна лише у тому напрямку, куди з квадратика, де ви зараз, показує стрілка;
б) можна пересуватись не лише на сусідній квадратик, а на будь-який у тому ж рядку чи стовпчику в напрямку стрілки.
На малюнках показано номери ходів, якими можна потрапити у певний квадратик.




Проставте номери ходів у такому лабіринті:

16. (Козаченко) Потрібно обійти всі квадратики від старту до фінішу за такими правилами:
а) пересуватись можна лише у тому напрямку, куди з квадратика, де ви зараз, показує стрілка;
б) можна пересуватись не лише на сусідній квадратик, а на будь-який у тому ж рядку чи стовпчику в напрямку стрілки.
На малюнках показано номери ходів, якими можна потрапити у певний квадратик.




Проставте номери ходів у такому лабіринті:

17. (Коновалова) У змаганнях зі стрільби взяло участь три спортсмена. Кожен з них зробив по мішені 6 пострілів. Змагання закінчилися внічию. Визначіть, які були результати пострілів у кожного учасника змагань, якщо відомо, що у спортсмена, який влучив у центр і вибив одразу 50 очок, усі кулі досягли мішені нижче середньої лінії.

18. (Короткий) У табличці, що на малюнку, потрібно пройти з її верхнього лівого кутка до нижнього правого. Пересуватись при цьому можна лише праворуч або вниз. Знайдіть такий шлях, щоб сума чисел у всіх, клітинках, у яких ви побуваєте, дорівнювала 14.

19. (Курило) Як пройти через троє воріт, щоб набрати 100 очок?

20. (Курпіта) Напишіть в колах перші п’ять натуральних чисел так, щоб стрілка весь час показувала на коло з більшим числом.

21. (Лаврін) Визначить ймовірність успішного пошуку у лабіринтах, якщо шукачі можуть блукати як завгодно довго і робити петлі у своїх маршрутах.

22. (Максимчук) Дві білі та дві чорні фішки розташовані так, як це зображено на малюнку. Завдання полягає в тому, щоб білі та чорні фішки поміняти місцями. Фішки можна пересувати на вільне місце або перестрибувати на вільне місце через фішку іншого кольору.
23. (Малець) Напишіть в колах перші п’ять натуральних чисел так, щоб стрілка весь час показувала на коло з більшим числом.

24. (Микитин) Розставте числа 1, 2, 3, 4, 5, 6 у кружечках так, щоб сума чисел уздовж кожної прямої дорівнювала 12.

25. (Сенюк) Замість крапочок вставте числа так, щоб сума чисел у рядках і стовпчиках у квадраті була однакова.

26. (Славич) Замість крапочок вставте числа так, щоб сума чисел у рядках і стовпчиках у квадраті була однакова.

27. (Цимбалістий) Замість зірочок розставте цифри від 1 до 5 так, вони не повторювались у рядках, стовпчиках та по двох діагоналях.

28. (Щепаняк) У квадратику, в якому містяться плюси та мінуси ми можемо змінювати знаки на протилежні лише у всьому стовпчику одночасно або лише у всьому рядку. Чи може при такій заміні з першого квадратика утворитися другий?






29. (Яремко) Перекладіть піраміду, яка викладена з десяти карток, так, щоб форма її не змінилась, але кожна картка дотикалась лише до нових карток.