ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 7
ЗАСТОСУВАННЯ OUTLOOK EXPRESS ДЛЯ УЧАСТІ В ТЕЛЕКОНФЕРЕНЦІЯХ USENET
Завдання для виконання
Запустіть Outlook Express і перегляньте в області повідомлень стартову сторінку програми — за замовчуванням вона відкривається відразу після запуску. (Якщо замість стартової сторінки відображається вміст однієї з папок, клацніть на панелі папок на значку Outlook Express.) Зверніть увагу на секцію Группы новостей, в якій розташовуються гіперпосилання для створення облікового запису для роботи з телеконференціями.
Настройте програму на видалення прочитаних повідом лень. Для цього за допомогою команди Сервис-Параметри відкрийте вікно "Параметри", перейдіть на вкладку Обслуживание і встановіть прапорець Удалять прочитанние сообщения из групи новостей.
На стартовій сторінці в секції Группы новостей клікніть на гіперпосиланні Настройка учетной записи группы новостей, щоб запустити майстер для створення облікового запису.
За допомогою майстра створіть обліковий запис для роботи з сервером новин msnews.microsoft.com.
Завантажте список груп сервера. За ключовим словом test знайдіть групу новин для тестування microsoft.publik.nntp.test і підпишіться на неї.
Задайте таке правило обробки статей, за яким статті, що відправлені раніше ніж 15 днів тому, позначаються як прочитані. Застосуйте це правило до повідомлень групи новин microsoft.publik.nntp.test.
Перегляньте статті в групі, що не позначені як прочитані, і заблокуйте надходження повідомлень від осіб, які їх на діслали.
Відправте власну тестову статтю в групу новин microsoft.publik.nntp.test, вказавши в полі Тема слово test.
Синхронізуйте  список  статей  за допомогою  команди Сервис-Синхронизировать группу новостей і перевірте, чи не з'явилась у групі ваша стаття. Якщо стаття не з'явилась, повторіть операцію згодом.
Створіть на панелі папок власну папку Статті новин і скопіюйте до неї свою статтю.
Ще раз завантажте список груп сервера. За ключовим словом    newuser знайдіть    групу   новин    для   початківців microsoft.publik.word.newusers і підпишіться на неї.
Створіть правило обробки статей, за яким статті, що містять у полі Тема слово Word, виділяються кольором.
Перегляньте виділені статті та кілька з них збережіть у папці Статті новин.
З дозволу викладача відмовтесь від підписки на групу новин microsoft.publik.nntp.test і microsoft.publik.word.newusers та зніміть блокування надходження повідомлень.
Завершіть роботу з програмою.
Зміст звіту
Короткі теоретичні відомості.
Результати виконання роботи.
Висновок.