Затверджую
Директор Державного центру
дослідження біологічних сполук
Кохан В.І.____________
15 вересня 2005 року

Акт
обстеження виділеного приміщення РСО
Підстава: наказ №32 від 09.09.2005
Члени комісії: Шеремета А.Д., Білуха М.С., Петрик О.С., Сопко В.О.
Відповідно до вимог нормативних документів ТЗІ ДСТУ 3396.1-96 “Технічний захист інформації. Порядок проведення робіт”. Комісією, призначеною наказом директора №32 від 9 вересня 2005 року Державного центру дослідження біологічних сполук, проведено обстеження об’єкту виділеного приміщення РСО.
Характеристика приміщення:
Приміщення визначено виділеним приміщення 3 категорії, згідно з актом категоріювання №1 від 9 вересня 2005 року. Приміщення призначене для діяльності, пов’язаної з державною таємницею. Приміщення знаходиться на шостому поверсі адміністративного будинку по вулиці С.Бандери __, м. Львів. Приміщення входить у визначену наказом №32 контрольовану територію. Приміщення межує зліва з кабінетом директора, справа – з залою для нарад. Зовнішня стіна виходить подвійними вікнами на охороняєму територію . Стіни капітальні цегляні. На п'ятому поверсі під кабінетом знаходиться лабораторія. Вхід в приміщення РСО через тамбор з подвійними дверима. Телефонний зв’язок побудований на базі внутрішньої АТС, які маєть вихід за межі контрольованої зони. Система каналізації має вихід за межі контрольованої території. Система оповіщення ЦО виведена на пульт диспетчера і не виходить за межі контрольованої зони. Основні технічні засоби та допоміжні ТЗ забезпечуються електропостачанням з трансформаторної підстанції, що знаходиться в межах контрольованої зони. Стояк системи опалення та труби зворотного витоку теплообміну проходять по капітальній стіні під підвіконниками і має вихід за межі контрольованої території. Водопостачання центральне з бойлерною, що знаходиться на охороняємій території. Система пожежної та охорони виведена на пульт контролю і не має виходу за межі контрольованої території. В приміщенні створена локальна мережа з трьох комп’ютерів, що не виходить за межі приміщення РСО.
План приміщення наведений в додатку №2
Перелік технічних засобів,
розміщених у виділеному приміщенні
Висновок: приміщення РСО та ТЗ, що в ньому знаходяться, підлягають спеціальному обстеженню за допомогою спеціальної контрольно-вимірювальної апаратури з метою виявлення можливих каналів витоку ІзОД.
Рекомендації: в ході обстеження приміщення та ТЗ, розміщених в ньому, провести інструментальний контроль каналів витоку ІзОД та встановити необхідні засоби захисту, провести контроль засобів захисту.
Члени комісії:
Шеремета А.Д. ______________
Білуха М.С. ______________
Петрик О.С ______________
Сопко В.О. ______________