Асортимент продукції підвищеної виробничої готовності, яка виготовляється на заводами Госснаба УССР. В системі Госснаба УССР в містах Київ, Дніпропетровськ, Харків, Вінниця, Львів, Донецьк, Одеса, Сімферополь, Родакові (Луганська область) створюються та діють заводи по виробленню та поставці металопродукції підвищеної готовності. На даних заводах виготовляються наступні види продукції:
Упаковуючи стрічка виготовляється із холоднокатаної рулонної сталі товщиною від 0,5 до 2 мм, шириною до300 мм, діаметром рулону до 1200 мм.
Упаковуючи стрічка випускається шириною від 10 до 25 мм і змотується в рулони діаметром до 300 мм. Одночасно знімаються задирки.
Штрільси та листи (карточки) виготовляються із рулонної сталі тонколистової (товщиною від 0,5 до 6 мм) холоднокатаної або гарячекатаної, шириною до 1500 мм. Отримані заготовки виготовляють різних видів з дозволеними відхиленнями по-ширині та по-довжині не більше 3 мм.
Технологічні заготовки виготовляються з листового (таблиця 1 та 2) та сортового (таблиця 3) прокату, а також труб внаслідок їх різання (таблиця 4), в ряді випадків – розмотування, правки та різання.
Фасонні деталі виготовляються з товстолистової сталі товщиною до 100 мм, шириною до 3500 мм, довжиною до 800 мм. Розміри деталей обмежені параметрами вихідного матеріалу.
Просіяно-витяжні листи виготовляються з листової вуглецевої сталі марки Ст3, шириною 500-1400 мм, товщиною 4-6 мм та довжиною 215-2300 мм. Використовуються для улаштування настилів та інших аналогічних цілей. Довжина отримуваних листів від 480 до 6210 мм, коефіцієнт витяжки становить 2,7.
Чалочні стропи з пресованими петлями виготовляються з цілого канату, кінці якого зароблюються алюмінієвою втулкою. Діаметр канату – від 6,2 до 37 мм, довжина розвертки – від 1400 до 30 500 мм.
Фітинги виготовляються у вигляді відводів, переходів, муфт, трійників, фланців та іншого.
Таблиця 1.
Розміри заготовок з листового прокату.

Таблиця 2.
Розміри заготовок з холоднокатаної та гарячекатаної рулонної сталі.
Таблиця 3.
Розміри заготовок з сортового прокату.
Таблиця 4.
Розміри заготовок з труб.
Відводи виготовляються з стальних безшовних труб товщиною стінки до 12 мм та діаметром до 300 мм. Кути відводу становлять 90, 60 та 450, радіус загину – 1Dy, 1,5Dy і 2Dy (Dy внутрішній діаметр).
Переходи виготовляються зі стальних безшовних труб, приварні, концентричні та ексцентричні.
Муфти виготовляються стальні прямі з цинковим покриттям та без покриття, з циліндричною різьбою. Вини використовуються для з’єднання газопровідних труб з застосуванням щільника в системах, які працюють в умовах неагресивних середовищ, при температурі середовище не вище 175 0С і тиску не більше 1,6 МПа. Муфти виготовляються умовним проходом від 8 до 150 мм, довжиною від 25 до 95 мм, товщиною стінки від 3,5 до 10,0 мм.
Трійники виготовляються стальні безшовні приварні рівнопроходні та перехідні.
Фланці виготовляються трьох типів: стальні плоскі приварні при умові, що тиск від 0,1 д 2,5 МПа і температурі робочого середовище від 70 до 450 0С; стальні приварні в стик при умові тиску від 253 до 600 0С; стальні вільні на приварному кільці при умові тиску від 0,1 до 2,5 МПа і температурі середовища від 30 до 300 0С. По формі фланці виготовляються квадратні та круглі.
Гнуті профілі виготовляються у вигляді швелерів та уголків (рівнополочних і нерівнополочних), зетових, С-образних профілів, гофрированого листа.
Крім цього на виробництвах Госснаба УССР проводиться переплавка інструментальної сталі методом електрошлакової переплавки та виплавки заготовок, термічної та хіміко-термічної обробки металовиробів, антикорозійного покриття металів, їх зварка, піско- і дробоструйної обробки, перетирання металовідходів та інше.
Умови зберігання та транспортування стального прокату та металовиробів. Сортовий і фасонний прокат, калібровану сталь і сталь зі спеціальною обробки поверхні, холодногнуті профілі розміром поперечного перерізу до 50 мм включно транспортують зв’язаними в зв’язці, листи товщиною до 4 мм включно, стрічку у відрізках – зв’язаними в пачки. Маса зв’язки (пачка, рулони не зв’язаної продукції) при ручній погрузці та розгрузці не повинна перевищувати 80 кг, при механізованих погрузо-розгрузочних операціях – від 5 до 35 т.
Прути в зв’язках міцно обв’язують через кожні 2-3 м довжини; прути довжиною до 6 м – не менше як у двох місцях. Мотки обв’язують двома радіальними обв’язками, а бухти скріплюють 2-3 обв’язками. Листи та стрічки в пачці міцно обв’язують повздовж і поперек направленнях. До пачок листів та стрічок товщиною не менше 2 мм та довжиною не більше 2 м знизу повинні міцно змотані та зв’язані 1-2 круговими або 2-6 радіальними обв’язками, а зв’язки рулонів міцно скраплюють 2-3 обв’язками. Для обв’язки використовується металева стрічка товщиною 0,5-2 мм і шириною до 30 мм або дротом діаметром до 7 мм.
Стальні труби транспортують щільно укладеними та міцно зв’язаними в пакети або упакованими в дерев’яні ящики, які виключають їх вільне переміщення при транспортуванні. Пакети труб масою 3-5 т міцно зв’язують не менш е як у 4 місцях. Пакети масою до 5 т повинні зв’язуватися в поперечному направленні не менше як у 2 витки, масою до 10 т не менше як у 3 витки. Для обв’язки застосовується дріт діаметром не менше 5 мм або стальна стрічка 1,2×1,8×30 мм. Зв’язочні матеріали не являються пристосуванням для застропки.
Мало розмірні металовироби транспортуються упакованими в папір, полімерну плівку або вкладені в жорстку тару (ящики, барабани, контейнери та інше). Для захисту від корозії їх покривають консервацій ними змазками.
Стальний прокат та металовироби транспортуються всіма видами транспорту відповідно правилам перевезення, який діє на даному виді транспорту і відповідно правилам комплектування вантажів.
Стальний прокат та металовироби зберігають розсортовано партіями по-розмірах та по марках сталі на стелажах або площадках відкритого типу, в приміщеннях або під накриттям. Поряд з ними не повинні знаходитися кислоти, електроліти, а також речовини, що виділяють в атмосферу корозійно-активні агенти.