Рекомендаційний лист
Шановна Гордiйчук Наталiя Вiталiївна!
Я отримала Вашого листа з проханням дати об’єктивну рекомендацію Тиравському Віктору Леонідовичу, який віднедавна клопочеться про посаду головного економіста у Вашій фірмі. Тиравського В.Л. я знаю з 2010 року, тобто відтоді, як він почав навчатися в НУВГП.
Безперечно, Тиравський В.Л .– самостійний, впевнений в собі, характеризується нестандартністю мислення, прагненням до пошуків нових шляхів реалізації задуманого, сумлінністю. На зауваження реагує адекватно. Має досить багато товаришів у групі, до справи групи не байдужий. Відношення до товаришів добре. Завжди готовий надати  їм допомогу. Добре ознайомлений з роботою економіста. Однак, на жаль, я не можу взяти на себе відповідальності високо оцінити його професійні якості. Тим більше, що посада, на яку він претендує, дуже відповідальна й вимагає великого досвіду роботи та навичок спілкування із зарубіжними партнерами, яких у Віктора , на жаль, ще немає.
Проте я вважаю, що пройшовши певний курс підготовки, він зміг би справитись з відповідними обов’язками, і підвищити свою кваліфікацію.
Надіюсь що цим листом я не розчарувала вас і надала повну інформацію яку ви бажали отримати. Чудово розуміючи важливість вибору кандидатури на посаду головного економіста , я вважаю своїм обов’язком надати Вам правдиву інформацію.
З повагою
куратор групи
Адамчук Т.Л. (підпис)