1.Сходинка1
Як говориться в старій добрій приказці «Що легко дістається, те не цінується». Тому для того, щоб дістатися нашої прекрасної нареченої молодий повинен пройти декілька нескладних випробувань. І так, іспит перший : із даної колоди карт наречений повинен обрати собі суджену. Якщо обрана дама його не влаштовує, він може обрати іншу, але рішення узяти нову карту оплачується. Друга витягнута карта коштує дружкам 5 грн , а кожна наступна на 5 грн дорожче, тобто 3 – 10 грн, 4 -15грн, 5-20грн і так далі. В колоді є 6 фотографій нареченої.
2. Сходинка 2
Завдання друге. На даному листі паперу декілька дівчат залишили відбитки своїх губ, наречений повинен показати губки своєї коханої. І як ви уже здогадались, неправильно вказані губки коштують дружкам грошей, а саме ___грн
3. Сходинка 3
Варіант1
Я тримаю у руці яблуко, на яке наколоті сірники, один із яких короткий. Наречений повинен витягувати по одному сірнику доти, доки не витягне короткий. Якщо наречений витягує довгий сірник, він повинен назвати нашу Софію якимось лагідним словом.
або
(Під кінець завдання виходить переодягнений в наречену хлопець, кидається до нареченого і кричить «Я твоя навіки», наречений мусить уточнити, що ця красуня не його )
Якщо ти так впевнений, що ця дівчина не твоя кохана, то нагадай нам про ту, яку кохаєш. Напиши, будь-ласка, за допомогою грошових купюр на підносі ім’я нареченої.
або
Оскільки, ми почули як сильно ти кохаєш нашу наречену, а вона ні, ми просимо нареченого сказати це так голосно, щоб і вона почула. Свати і гості підтримайте Пашу і скажіть гучно всі разом «Софія, я тебе кохаю».
Варіант 2
Зав’яжи, будь ласка, даний тобі рушник на стільки сильно, наскільки любиш нашу наречену.
Розв’яжи, будь ласка, зав’язаний тобою рушник настільки швидко, наскільки швидко вирішуватимеш проблеми у вашому подружньому житті.
4.Сходинка 4
Молодці! Добре виходить! То йдімо далі і переходимо безпосередньо до викупу . Перед вами кульки в одній із яких знаходиться папірець з написом ключ. Дружки обирають і лопають кульки доти, доки не знайдуть його. З а кожну неправильно обрану кульку штраф, у розмірі ___грн
5. Двері в коридорі
Оскільки всім присутнім гостям дуже цікаво з яких причин наречений вирішив взяти за дружину нашу Софію, то ми попросимо його за допомогою даного дротика вказати правильний варіант. (На дверях повинна висіти мішень з наклеєними написами «по любові», «з розрахунку», «друзі нарадили», «зробив дурницю», «а я звідки знаю», «»примусили батьки», «по зальоту» і так далі ).
6. Перед дверима нареченої
Ну ось, Ми майже на місці. Ще одне випробування – і ти матимеш те, по що прийшов.
Варіант 1
Для того, щоб ці двері відкрилися, ти повинен сказати чарівні слова, а які здогадайся сам.
(Це слова «Я тебе кохаю»).
Варіант 2
У нас тут є миска, вона порожня. Поклади в неї те, про що наречена зараз мріє найбільше. (Наречений повинен сам стати у цю миску, бо молода в цю мить найбільше мріє про свого коханого).
Варіант 3
З - під дверей стирчать декілька стрічечок (ниточок) , до них прив’язана наречена і ще декілька людей. Наречений повинен потягнути за стрічку (нитку) і витягнути наречену.
(Якщо витягне хлопця або якусь пенсіонерку він повинен або відкупитися, або одружуватися на тому, кого витяг)