Інформація про основну продукцію, що виробляє (послуги, що надає) емітент
Найменування продукції (виду продукції)*
Торгові марки, під якими здійснюється збут продукції
Патентний та інший правовий захист продукції (винаходи та ліцензії, які використовуються в продукції)
Код товару (товарної групи) за ТНЗЕД**
Одиниця виміру
Обсяг виробництва в натуральних одиницях
Обсяг виробництва у грошовому виразі (у діючих цінах) (тис.грн.)
Чистий доход (виручка від реалізації за звітний період) ) (тис.грн.)

Цукор 
ВАТ " Острозький цукровий завод " 

15,83 
тн. 
6444.000 
16907.800 
14100.100 

Інші товари (послуги):
0.000 
0.000 

Усього:
16907.800 
14100.100 

*До переліку заносяться дані про продукцію (товари, роботи, послуги), обсяги реалізації якої становлять 10% та більше від загального обсягу реалізації (у вартісному виразі).**ТНЗЕД - "Товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності".
Інформація про сировинну базу та основні характеристики споживачів продукції (послуг) емітента та розподіл споживачів за регіонами України та зовнішніх ринках
Найменування продукції (виду продукції)*
Сировинна база для виробництва (Україна, країни СНД, зарубіжжя)**
Доля в загальному обсязі реалізації (за регіонами) (%)



Україна
Країни СНД та Балтії
Країни дальнього зарубіжжя

Цукор 
Україна 
100.000 
0.000 
0.000 

Усього:
100.000 
0.000 
0.000 

*До переліку заносяться дані про продукцію (товари, роботи, послуги), обсяги реалізації якої становлять 10% та більше від загального обсягу реалізації.**Заповнюють емітенти, які займаються виробництвом.
Стисла історія підприємства, важливі події його розвитку
В 1968 роцi введено в експлуатацiю " Острозький цукровий завод ", вiдповiдно до Указу Президента України " Про заходи щодо забезпечення права громадян на використання приватизацiйних майнових сертифiкатiв ".27.10.1993р. Острозький цукровий завод реорганiзовано в орендне пiдприємство .В 1995 р. на пiдставi наказу ФДМУ 68 вiд 06.03.1995р. пiсля проведення приватизацiї зареєстровано ВАТ " Острозький цукровий завод "
Інформація про організаційну структуру емітента
Органiзацiйна структура пiдприємства складається iз основних цехiв де виробляється цукор, а саме : складського цеху, транспортного цеху, ремонтно-будiвельного цеху, цеху побутового обслуговування та iнших допомiжних цехiв.Для пiдтримки належного рiвня виробництва i забезпечення високої якостi продукцiї, що випускається пiдприємством, постiйно проводиться реконструкцiя i модернизацiя виробничої бази, хоча розмiщення нового технологiчного обладнання з кожним роком стає все бiльш проблематичним i технiчно неможливим.
Опис обраної облікової політики
Бухгалтерський облiк на пiдприємствi в цiлому ведеться вiдповiдно до вимог Закону України " Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi " 996- XIV вiд 16.07.1999 р. та затверджених Положень ( стандартiв ) бухгалтерського облiку та iнших нормативних документiв з питань органiзацiї та ведення бухгалтерського облiку.Облiкова полiтика Пiдприємства сформована вiдповiдно до норм ведення облiку, якi передбаченi дiючими положеннями (стандартами) бухгалтерського облiку та обумовлена в наказi Пiдприємства.Бухгалтерський облiк основних засобiв ведеться у вiдповiдностi до Положення (стандарту) бухгалтерського облiку " Основнi засоби ", затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 27.04.2000 р. за 92. Нарахування амортизацiйних вiдрахувань проводиться по нормах у вiдповiдностi Законом України " Про внесення змiн до ЗУ " Про оподаткування прибутку пiдприємства ". Витрати на Пiдприємствi визначаються вiдповiдно до Положення (стандарту) бухгалтерського облiку " Витрати ", затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 31.12.1999 р. за 318.
Витяг з аудиторського висновку
Аудитори не отримали свiдчень з регистрiв бухгалтерського облiку товариства щодо пiдтвердження частини даних, якi знайшли вiдображення в балансi пiдприємства за станом на 31.12.2003 р. i ступiнь суттєвостi яких є визначними при оцiнцi достовiрностi представленої фiнансової звiтностi.Аудитори вiдмiчають iснування нефундаментальної невпевненостi, яка пов"язана з наступним:- товариство не проводило переоцiнки основних засобiв до рiвня справедливої вартостi ;- аудитори не отримали свiдчень щодо проведення рiчної iнвентаризацiї.З цiєї причини аудитори не виключають можливої наявностi iнших, крiм вищезазначених, вiдхилень щодо показникiв фiнансової звiтностi товариства за 2003 рiк.Узагальнюючи вищенаведенi показники та вiдомостi щодо проведеного аудиту фiнансової звiтностi товариства, аудитори вважають за можливе стверджувати, що з урахуванням обмежень, якi зазначенi вище, представлена до перевiрки фiнансова звiтнiсть товариства за 2003 рiк у суттєвих аспектах не пiдтверджується даними бухгалтерського облiку i в цiлому не дає достовiрного та повного уявлення щодо фактичного фiнансового стану ВАТ " Острозький цукровий завод " на 31 грудня 2003 року.
Інформація про основні види товарів або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, надання послуг
В звiтному перiодi Пiдприємством вироблялись наступнi види продукцiї :- цукор-пiсок;- жом ( кислий, гранульований, сухий );- меляса;- вапно гашене;- електроенергiя.Продукцiя реалiзувалась на внутрiшньому ринку України. Основним покупцем в звiтному перiодi було ЗАТ " Дубноцукор ".Основними конкурентами в звiтному перiодi були:- Бабино-Томахiвський цукровий завод;- Корецький цукровий завод ;- Шепетiвський цукровий завод.
Інформація щодо істотних проблем, які впливають на діяльність емітента
Основною проблемою є вiдсутнiсть достатньої кiлькостi обiгових коштiв.Також проблемами якi впливають на процес виробництва i реалiзацiї продукцiї заводу є нестабiльнiсть фiнансової полiтики i зрiст цiн на сировину та паливно-енергетичний матерiал.На ринку нашої продукцiї з"явились конкуренти :- Бабино-Томахiвський цукровий завод;- Шепетiвський цукровий завод;- Корецький цукровий завод.
Інформація про факти виплати штрафів і компенсацій за порушення чинного законодавства
Пiдприємство штрафiв за порушення чинного законодавства в звiтному роцi не виплачувало.
Опис обранної політики щодо фінансування діяльності емітента
ВАТ " Острозький цукровий завод " не має фiнансової можливостi на придбання сучасного обладнання, новiших розробок та технологiї.
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів)
Невиконаних укладених договорiв та контрактiв в звiтному роцi не було.
Прогнози та плани щонайменше на рік про діяльність емітента
ВАТ " Острозький цукровий завод " має потенцiал для розширення своєї дiяльностi планує розширити ринок збуту продукцiї, потужна сировинна база, технiчне озброєння дають можливiсть для збiльшення випуску продукцiї. На даний час основною проблемою є ринок збуту, зокрема на експорт. Фiнансування дiяльностi буде здiйснюватись за рахунок власних коштiв пiдприємства.Для забезпечення стабiльностi виробництва, керiвництво заводу придiляє максимум зусиль для зменшення внутрiшнiх ризикiв та зниження витрат, пов"язаних iз забезпеченням функцiонування виробництва.Попередження внутрiшнiх ризикiв, вирiшується за рахунок органiзацiйних заходiв персоналом заводу.