Психогігієна сім’ї сімейних стосунків.
Сім’я відіграє велику роль у сучасному суспільстві Життя кожної людини пов’язане з сім’ю.
Люди між собою пов’язані спільним побутом, піклування і допомогою.
У кожній державі людин живе за Кодексом про шлюб і сім’ю.
Тут встановлені правила стосунків між чоловіком і жінкою. Кожна сім’я має своє моральне обличчя, звичаї, традиції. Чи більше взаємо порозуміння між подружжям, тим кращим стає воно. Плід великої любові – є діти, які народжені при взаємній згоді.
Поведінка батьків має бути зразковою.
В хорошій сім’ї діти добре виховані. Від них залежить міцність держави.
Сімейне життя – це великий екзамен у людей. Спосіб життя сім’ї багато залежить, від побуту, матеріального становища. Якщо є якісь відхилення, то треба уміти перебороти труднощі.
Всі сучасні проблеми змушують сім’ю брати на себе непосильний тягар.
Незважаючи ні що, коли є велика любов, сім’я міцно стоятиме на ногах. Конфлікти між батьками і дітьми існують.
Причому непорозумінь треба шукати в себе у домі. Розумне подружжя зуміє, перебороти незлагоди. Щоб не дійшло до розлучення, треба більше уваги акцентувати на прив’язаності одна до одного. Створювати нову сім’ю – це великий розкол у житті кожної людини. Тому потрібно не допустити розриву відносин, бо це є трагедія і доросли і дітей. Міцність сім’ї любов, дружба, і взаємна повага, один до одного, старших членів сім’ї справедливість у відношеннях до молодших, загальні погляди, інтереси – все це допомагає здійснити щасливу сім’ю забезпечує правильне виховання дітей.
Неврози особливо часто розвиваються в неблагополучних сім’ях.
В психогігієнічному аспекті шлюбу, важливі: вік до одруження. Різниця у віці подружжя. Важливо щоб шлюбу у майбутнього подружжя було достатньо часу, краще взнати один одного особливості характеру, і звичок.
Несерйозне відношення подружжя являється причиною достатнього багаточисленних розлучень.
Люди рішивши одружитися, повинні знати про наслідки своєї майбутньої половини. На жаль є чимало хворію, які передаються по спадковості.
Одне із найважливіших завдань психогігієни, допомогти в здійсненні гормонального сексуального життя.
Готовність до шлюбного життя – це перш за все сформованість навичок, боротьбу з труднощами, яких як правило буде немало. На будь-якому життєвому шляху сім’ї.
Нійбільш ідеальна шлюбна пара має високий рівень взаємостосунків, коли у них створюється “єдиний узгоджений образ пари” що стає дієвим регулятором між особистісних зв’язків. Суб’єктивно кожен своє “я” добровільно пов’язує з “Ми”, коли переживання іншого привласнюються.
Таким чином виникнення сім’ї її розвиток та збереження є складним соціальним психологічним та біологічним явищем суспільства. Здорова сім’я – здорове суспільство.
В основі сімейних стосунків, все ж таки залишається почуття, притаманне лише людині – кохання.
Тому як свідчить практика, ідеальні сім’ї – це, як правило , не ті які використовують лише досконалу техніку сексу, а ті де закохані, вміють спілкуватися один з одним.
Слова закоханих людей, як вони говорять один одному, мають величезне значення для їх порозуміння, і є найкращими, та найціннішими.