Проте існуючі способи спалювання переважно в шарі на колосникових гратах при температурі 700-800° З вже не відповідають сучасним екологічним вимогам. При такому спалюванні утворюються токсичні газоподібні продукти, велика кількість вторинних відходів, що містять небезпечні органічні сполуки.Використання для спалювання повітря приводить до великого питомого виходу димових газів, що ускладнює і здорожує їх очищення.SONY 50 mm F/1.8 (SAL-50F18) На початку 90-х років ситуація різко змінилася. У США, наприклад, було припинено близько 250 проектів по сміттєспалюванню, оскільки виявилось, що мусоросжігательниє установки викидають через свої димарі величезну кількість канцерогенних і хімічних речовин.S якості альтернативи спалюванню при температурах 700-800 °С за кордоном в даний час інтенсивно ведуться науково-технічні розробки по створенню процесів і агрегатів по високотемпературній (1350-1600 °С) переробці ТБО.
Утилізація будівельного лому: досвід ЄвропиЩе в недавньому минулому старі будівлі, що не представляють ніякої цінності, просто зносили вщент, а матеріал лому вивозили на звалище. Сьогодні існує інший підхід до цієї проблеми і … Нові технології утилізації відходів >
Tags: відхід, лом, переробка, проблема, технологія, тонна, утилізація
Голландські дослідники розробили нову технологію переробки відходів
Posted in Утилизація відходів on Monday, February 23rd, 2009.

У разі темно-зелених кришок досяжний замкнутий цикл, в якому алюміній може бути безперервно використаний для нових темно-зелених кришок.Також необхідно прийняти до уваги факт, що при виробництві темно-зелених кришок як початковий матеріал використовують алюміній у вигляді пластини або рулону, на який наперед нанесені написи, малюнок і тому подібне. З цих пластин потім штампують кришки, причому залишаються відходи матеріалу, на якому частково нанесений малюнок.Утилизація відходів ukrntec.donetsk.ua Цей матеріал, що залишається, коли штампують кришки, повинен бути також перероблений в той же самий час, щоб був досяжний замкнутий цикл.Відладити метод переробки і утилізації пластмассо-алюмінієвих відходів вдалося дослідникам компанії Alcoa Netherland. Камст Роналд Герард з цієї компанії, розвинув спосіб, за допомогою якого матеріали, що включають комбінації алюмінію і пластмаси, зокрема, подібні до матеріалів, присутніх в темно-зелених кришках, можуть бути перероблені в корисну сировину.З цією метою технологія переробки була розділена на стадії: піроліза пластмаси в інертній атмосфері, крекінгу або газифікації газів або пари, яка … Голландські дослідники розробили нову технологію переробки відходів >
Утилізація деревних відходів
Posted in Утилизація відходів on Sunday, February 22nd, 2009.

Даний метод використовується у водогрейних казанах і печах малої потужності (менше 20 Мвт) для спалювання деревного палива, зокрема з високою вологістю: кускових і довгомірних відходів, тріски, кори, тирси, паливних брикетів і гранул і т.д.Для автоматизованого спалювання подрібнених відходів також використовуються трубчасті пальники з шнекової подачею. Звичайне використання тепла - для сушки деревини в сушильних камерах, у водогрейних казанах для обігріву виробничих і/або житлових приміщень. Для вироблення електричної енергії відходи спалюються в паровому казані з подальшим використанням пари в паровій турбіні.Ця технологія має низький електричний к.п.д. близько 8-13% (для МІНІ-ТЕЦ потужністю 600-1000 квт), який підвищується завдяки використанню більш довершених методів спалювання, таких як спалювання в кипящем/циркулирующем шарі або спалювання пилоподібного деревного палива.Проте ці методи використовуються в електростанціях потужністю не меншого 5 Мвт, будівництво яких вимагає великих капітальних витрат. Недоліком цього методу є низька ефективність і високий рівень емісії відходів горіння в димових газах.Спалювання в кипящем/циркулирующем шарі дозволяє … Утилізація деревних відходів >
Про утилізацію змішаних і забруднених відходів полімерів
Posted in Утилизація відходів on Saturday, February 21st, 2009.

В цілому економічні показники роботи заводу при утилізації 5 - 10% відходів у складі шихти поліпшуються за рахунок реалізації додаткової продукції. ВАТ “Авдєєвській коксохімічний завод” може переробити в добу більше 700 тонн відходів, або 260 тис.т щорічно. Українська коксохімічна промисловість може переробити до 3 млн. тонн відходів в рік, що порівнянно з річним їх накопиченням. Одночасно буде заощаджено 3 млн. т вугілля, що коксується, на суму більше 500 млн. грн. Джерело: waste.org.ua Про утилізацію змішаних і забруднених відходів полімерів >
Утилізація відходів
Posted in Утилизація відходів on Friday, February 20th, 2009.

Тому останнім часом велика увага приділяється розробкам і впровадженню ефективних, безвідходних і до того ж екологічно чистих технологій промислової переробки сміття.Крім того, вже створено немало компаній, одним з яких є ВАТ «УКРНТЕК», яка вирішить всі проблеми процедури переробки і утилізації небезпечних відходів.
Одним з видів діяльності УКРНТЕК є реконструкція, разработка утилізації відходів будівельною, електричною, сантехнічною частин проектів полігонів твердих побутових, промислових відходів і інших очисних споруд.
В обов?язку даного наукового центру входить також технологічне і методичне забезпечення проекту ТАСИС “Розробка регіонального стратегічного плану управління твердими побутовими відходами”.
В процесі работы утилізації відходів з твердих побутових відходів витягується вторинна сировина, яка потім відправляється споживачам для виробництва сантехнічних виробів, будівельних матеріалів, паперу, а так звані “хвости” після брикетування, а відсівши насипом, вивозяться автотранспортом на полігон.
Фахівці даної компанії, що мають великий досвід роботи, підготують для вас всі необхідні документи … Утилізація відходів >
Переробка відходів Погляд в майбутнє
Posted in Утилизація відходів on Thursday, February 19th, 2009.

Ось на стіні висить схема переробки рослинних відходів з отриманням паливних брикетів, працювали ми і з пластмасовими відходами, різними синтетичними матеріалами.Найскладніша проблема - переробити відходи, що включають безліч компонентів. Яскравий тому приклад - зношена автомобільна шина. Безліч ідей, безліч методів була запропонована по її переробці: і подрібнити в крихту, і додати в асфальт, і розчинити в розчинниках, і переробити в регенерат, і спалити. Але всі ці методи мають свої недоліки.Так, гума добре горить, але всі знають, наскільки чорним буває дим від колеса, що горить. До того ж при горінні з покришки виділяється енергія як від 5-8 кг нафти. Здається, ну що ж, хоч ці 5 кг економимо. Але на виготовлення покришки йде близько 50 кг нафти. Зовсім нерівноцінна заміна.- Але ж існують методи отримання із старого колеса, наприклад, гумової крихти?- Так, є методи подрібнення покришок з отриманням крихти. Але при додаванні крихти до …
В Україні, в результаті переважного розвитку галузей важкої промисловості, які є основними постачальниками відходів, накопичено 25-28 млрд. т відходів. Вони займають більш ніж 180 тис. га. Наприкінці 90-х років, в результаті спаду виробництва, обсяг їх утворення знизився на 35-40%, але щорічні обсяги складування не скоротилися. Це обумовлено прогресуючою тенденцією зменшення обсягів переробки та утилізації відходів. У 2000 р. у порівнянні з 1990 р. рівень використання відходів вуглевидобутку і вуглезбагачення склав 25,5%, деревини – 7,8, склобою – 33,5, макулатури – 45,7, шин зношених – 20,6, вторинної сировини полімерної – 10,6%.
Усі міста з їхньою високою концентрацією населення відрізняються утвореннями великої кількості промислових відходів. Віходи поіляються на тверді, рідкі, тверді, промислові та побутові. Між містами країн щодо цього є відмінності. Міста Франції та Великобританії щорічно дають промислових відходів до 50 млн. т. кожне, у ФРН – до 61 млн. т., в Італії – до 44 млн.т. До цього ще додаються побутові відходи кількість яких в містах Франції, Іеликобританії складає 17 млн.т. на рік, у ФРН – 20 мл.т. на рік. У містах Японії відходів утворюється 920-2120 г га одну людину за добу, у Франції – 620 г. Це звичайна кількість для промисловорозвинених країн. Найбільшу кількість відходів у озрахунку на одну людину мають США, їх тут 0,47 – 0,52т/рік або 1450 г/день. Загальний світовий об‘єм твердих відходів в Україні складає 10-11 млн. тон на рік. Звалищами зайняті 2600 га земель. Вважається, що в середньому їх в містах утворюються приблизно 1 тона на одну людину на рік.Типовий склад міських відходів такий: папір та картон – 41%, сміття 17,9%, гума, шкіра та деревина – 8,1%, харчові відходи – 7,5%, метали –8,7%, скло – 8,2% та ін. – 1,6%. Звісно, що структура відходів залежить від національних особливостей та традицій населення. У Індії частка харчових відходів мізерна, а в США, навпаки, досягає 21%. Для міст розвинутих країн характерна вища частка у відходах пластику різних видів.Проблеми відходів має високу гостроту через низьку швидкість їхнього розкладення. Папір руйнується через 2-10 років, консервні баки майже за 100 років, полієтиленові матеріали – за 200 років, пластмаса за 500 років, а скло для повного розпаду вимагає 1000 років.