МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”

Кафедра ЕОМ
Структура даних СПИСОК
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
до лабораторної роботи № 5
з дисципліни
" Програмування. Частина III.
Структури даних та алгоритми "
Львів – 2011

1. МЕТА РОБОТИ
Вивчення фундаментальної абстрактної структури даних списка. Набуття практичних навичок побудови списка, дослідження динаміки його вмісту та використання списків для розв'язання прикладних задач.
2. ЗАВДАННЯ НА ЛАБОРАТОРНУ РОБОТУ
2.1. Вибір варіанта індивідуального завдання
№ варіанта = [(місяць народження) + (ASCII–код першої літери прізвища – велика латинська літера)] % 30 + 1
4.2. Варіанти завдань
Змоделювати лінійний зв'язаний одно- або двонаправлений список, реалізований за допомогою вказівників (вибір здійснити виходячи з умови задачі). Написати основні операції для роботи зі списком і продемонструвати правильність їх виконання. Для цього (якщо в завданні не вказано інший спосіб) в програмі на вході задати послідовність з К (К>=10) цілих чисел (числа вводити з клавіатури). Всі додатні і нульові числа послідовно вставляти у відповідне місце списку так, щоб список весь час залишався відсортованим по зростанню (точніше по неспаданню) значень його елементів. Кожне від'ємне число має вилучати зі списку всі елементи, значення яких дорівнюють модулю цього від'ємного числа. Якщо в списку таких елементів не буде знайдено, то видавати відповідне повідомлення про відсутність цього числа у списку. Виводити на екран динаміку вмісту списку під час обробки заданої послідовності. Вхідну послідовність чисел задати такою, щоб вона демонструвала роботу всіх основних операцій.

16. Побудувати список згідно заданої вхідної послідовності чисел, показуючи динаміку його вмісту. Після обробки всієї послідовності визначити три різних найбільших значення, що містять елементи списку.
Вхідна послідовність : 10,6,9,15,11,13,17
Free
Max[0] max[1] max[3]
6

(
9

(
10

(
11

(
13

(
15

(
1 7
NULL

data next
Висновок на даній лабораторній роботі я ознайомився з списками, викона індивідуальне завдання ,де більший елемент списку заміняється з попереднім і заповнюється в кінець .