Якщо вам близькі різні шпигунські пристрасті і ви маєте схильність до подібних штучок, то цей годинник точно для вас :) Цю дизайнерську річ планують випустити в трьох різних моделях, до кожної з яких додаватиметься один з трьох наборів специфічних шпигунських гаджетів – для щоденного використання, для використання на вулиці і, власне, шпигунський набір. Перший містить зеркало, лезо, відкривачку для пляшок, плоску викрутку Phillips, ручку, збільшувальне скло.
Другий включає таку ж викрутку, ручку, лезо, пилку, міні-компас, ну а найцікавіший, шпигунський набір, містить викрутку, маленький замок, збільшувальне скло, лезо і діамантовий наконечник для різання скла. Але відчути себе Джеймсом Бондом коштуватиме недешево: срібна модель (мова про сам корпус) обійдеться в 2-3 тис. доларів, модель з жовтого або рожевого золота – 5-7 тис., ну а платинова – і зовсім 10-15 тисяч. Компанія ще не почала продажі, але вже приймає попередні замовлення на свій годинник.
Цей літаючий шпигун був розроблений виключно у військових цілях і він має чим похвалитися. Він називається COM-BAT або «кажан» і є 15-сантиметровим літаючим роботом, який оснащений мініатюрним радаром і дуже чутливою навігаційною системою, завдяки чому може орієнтуватися в темноті не гірше за кажана. У ньому також заховані крихітні камери, що забезпечують стерео огляд, ряд міні-мікрофонів, здатних уловлювати і передавати звуки, а також датчики, здатні визначати радіаційне зараження і отруйні гази.
Але найцікавіше в тому, що працювати вся ця система буде від енергії сонця, вітру, вібрацій і ін. Якщо все це буде в наявності, такий робот зможе знаходитися у польоті і виконувати свої розвідувальні функції безперервно, що робить його унікальним у своєму роді.
Якщо ви страждаєте параноєю на предмет того, що ваша друга половина від вас щось приховує або гірше за то, зраджує, то це якраз те, що вам потрібно. І якщо він/вона думають, що досить просто знищити з телефону небажані повідомлення, e-mailи або номери телефонів, і про них ніхто не дізнаєьтся...то це помилка!
Це невеликий пристрій під назвою «телефонний шпигун» здатний відновити будь-яку видалену з телефону інформацію; для цього потрібно тільки вставити в нього SIM-карту, підключити його (через USB) до компютера і ви зможете побачити всі смс-и, набрані номери і іншу видалену, але таку, що залишилася на SIM-карті інформацію. Крім того, девайс можна використовувати для створення резервних копій, наприклад, телефонної книги, але це вже, погодитеся, дуже нудно! :) Обійдеться така штука в 150 доларів – досить недешево, але, в деяких ситуациях....можливо, воно того і коштує :)
Пентагон в даний час фінансує розробку дуже маленької, але підступної відеокамери-шпигуна. Відеокамера є ракетою з системою навігації, а формою нагадує насіннячко клена. Планується, що в зонах військових дій запускатимуть декілька таких камер-шпигунів, які на льоту зніматимуть на відео територію і визначати місцезнаходження людей, яких слід убити або врятувати (залежно від бойового завдання).
Якщо вам дуже хочеться знати, що пишуть на компютері ваші колеги в офісі або члени вашої сімї вдома, коли вас немає поряд - підключіть до їхніх компютерів цю шпигунську клавіатуру. У клавіатуру вбудований самописець з памяттю 2MB, що дозволяє зафіксувати до 2 мільйонів ударів по клавіатурі. Самописець списує собі все, що ви пишете на компютері, включаючи імена користувачів і паролі.
При цьому антивірусні і антишпигунські програми не бачать самописець, оскільки він вбудований в клавіатуру. Штука коштує $200, але я б не став її купувати. Грошей жаль, метушні багато, та і підглядати недобре.
Вчені Гарвардського університету (США) створили робота-муху. Вага робота 60 міліграм, розмах крил 3 см. Хоча попереду ще багато доопрацювань, але вчені вже зараз заявляють, що в майбутньому такі мухи можуть використовуватися як шпигуни. Ось виявляється як виглядають літаючі "жучки".